Završili su zeleno-beli uspešno jesenji deo polusezone na ćetvrtoj poziciji i opstanak u prvoj ligi ne bi trebalo da dolazi u pitanje. Lozničani donose ceo plen sa juga Srbije jer su bili bolji od domaće Dubočicesa 1-0 golom rezerviste Mališa u 90 minutu. Momci sa Lagatora tako zimu čekaju na neočekivanom 4. mestu i mada je još rano govoriti, Lozničani čvrsto drće poziciju koja garantuje opstanak u ligi. Tandem Marković i Mehmedović je uspeo i pored svih muka.

Najveći problem sa kim su se susreli je da je predsednik Vučić video šansu da se klub "da" ruskom tajkunu Lomakinu, prilikom Evropskog susreta Pafosa i Zvezde. Za sad ništa nije bilo od toga, a s obzirom na rezultate Loznice, i neće. Klub je odbranjen za sada. U Leskovcu je stigla potvrda za to. Loznica je dominirala u prvih 20 minuta, ali jalovo sa nekoliko poluprilika. Od 20. minuta domaći preuzimaju inicijativu, ali je ostalo nerešeno.
U nastavku meča, Šušnjar ulazi umesto Stojanovića i Mališ umesto Petrovića, a u igri su još kapiten Stanojević i Starčević što je bila ključna izmena trenera Nikolića. Lozničani najbolju šansu propušaju u 81, minutu kada su Purtić i Šušnjar bili nepotrebno sebični. Kada su svi na "Ćaci" stadionu mislili da sledi podela plena, domaći su kiksnuli na sredini terena, loptu je dograbio Mališ, pprešao golmana gostiju i ubacio loptu u praznu mrežu za ogromnu radost gostiju i 0-1. Igralo se još 6. minuta, ali su domaći u velikoj meri bili bezopasni. Velika tri boda za Loznicu!













ПОСТАВИ КОМEНТАР
ПОСТАВИ КОМEНТАР КАО ГОСТ